Simple Express kahekordistab väljumisi Tallinna ja Võru vahel

21.03.2016

Alates 21. märtsist hakkab Eesti esimene odavbussifirma Simple Express teenindama reisijaid Tallinna ja Võru vahel kahel korral päevas. Piletihinnad algavad ühest eurost.  

Seni mõlemast suunast ühel korral väljunud Simple Expressile lisandub keskpäevane väljumine Võrust ning õhtune väljumine Tallinnast. Igapäevane lisareis pakub Simple Expressi teenust hindavatele reisijatele senisest veelgi tihedamat bussiühendust Võruga.

Simple Expressi uus sõiduplaan Tallinna ja Võru vahel
Tallinn - Võru 9:30, 18:45
Võru – Tallinn 12:00, 16:00

Tallinnast kell 18:45 väljuv buss sõidab läbi Põlva, ülejäänud läbivad aga Tartu ning Võru vahelise teekonna läbi Kanepi. Kõik bussid peatuvad olulisematest sõlmpunktidest Mäos, Põltsamaal ning Tartus. Lisaks teevad Tallinnast kell 9:30 ning Võrust kell 16:00 väljuvad bussid vahepeatuse ka Paides. 

Simple Expressi kommertsjuhi Ott Arumeele sõnul on reisijate huvi Tallinn Võru suunal tõusvas trendis. „Meil on hea meel tõdeda, et Tallinn-Võru liinil on reisijad Simple Expressi väljumised hästi vastu võtnud, mida näitab üha suurem huvi meie poolt pakutavate soodsate reiside järele,“ täpsustas Arumeel.

Odavbussifirma piletihinnad algavad ühest eurost ning tõusevad järk-järgult nõudluse suurenedes. „Soodsaimad piletid on saadaval meie veebipoes ning neid saab kasutada ka juhul, kui reisi alustatakse mistahes vahepeatusest,“ selgitas Arumeel. „Simple Express bussi sisenemisel pole vajalik paberpileti olemasolu. Veebipoest soetatud piletit võib näidata bussijuhile läbi nutiseadme ning nimelise pileti olemasolul piisab isikut tõendava dokumendi esitamisest,“ lisas Arumeel.

Piletite müük järgnevaks kuuks algab Simple Expressi veebipoes eelneva kuu esimesel kuupäeval. Tallinn-Võru liini teenindatakse turvaliste 49-kohaliste bussidega, milles on olemas kõik vajalikud mugavused: tavapärasest laiem istmevahe, tualett, tasuta Wi-Fi ning pistikud elektrooniliste seadmete laadimiseks. 

Simple Express on Eesti esimene odavbussifirma, mis alustas Eesti siseliinide teenindamist 2014. aastal. Eesti kapitalil põhineva Simple Expressi liinid läbivad kümmet Eesti maakonda, 19 linna ning 240 peatust. Simple Expressi üheeuroseid pileteid on võimalik osta bussifirma kodulehelt www.simpleexpress.eu ning need tulevad müüki 30-60 päeva enne väljumist. Simple Express kaubamärgiga busse opereerib Eesti Buss OÜ.

MEIE SÕBRAD