Simple Express avas uued bussiliinid Tallinnast Jõhvi ning Rakverre

20.05.2016

Viimase aasta jooksul oma liinivõrku jõudsalt laiendanud Eesti esimene odavbussifirma Simple Express avas täna, 20. mail uued bussiliinid Tallinnast Jõhvi ning Rakverre. Mõlemal suunal algavad bussipiletite hinnad ühest eurost ning juba on avatud piletimüük kõikidele mais ning juunis toimuvatele reisidele.      

Uus Tallinn – Jõhvi bussiliin väljub pealinnast õhtul kell 18:00, Jõhvist aga hommikul kell 8:30. Tähtsamad vahepeatused on Rakveres, Kiviõlis ning Kohtla-Järvel.

Samuti alustas Simple Express reisijate teenindamist otseliinil Tallinn-Rakvere. Mõlemal suunal väljuvad bussid kahel korral päevas - Tallinnast kell 12:00 ja 15:30 ning Rakverest kell 7:30 ja 15:30. Sõit kestab üks tund ja 25 minutit, vahepeatused on Kuusalu teel, Aasperes ning Haljala teel. 

Ühtekokku teenindab Simple Express reisijaid Tallinna ja Rakvere vahel kaheksal, Tallinna ja Jõhvi vahel aga kuuel korral päevas. Kõikidel liinidel sõidavad mugavad bussid, milles on tavapärasest laiem istmevahe, tasuta Wi-Fi ning pistikud elektrooniliste seadmete laadimiseks. 

„Avamiskampaania raames maksavad bussipiletid uuel Tallinn – Jõhvi liinil tänasest kuni 31. maini pealinna, Kiviõli, Kohtla-Järve ning Jõhvi vahel 1-4 eurot. Nii sellel kui ka vastavatud Tallinn-Rakvere otseliinidel saab aga sõita pealinna ning Lääne-Virumaa keskuse vahel hinnaga 1-3 eurot. Kampaaniapiletid on müügis ainult meie veebilehel kõikidele väljumistele, mis toimuvad kuni käesoleva aasta 15. juunini,“ kommenteeris Simple Express kommertsvedude juht Ott Arumeel. 

„Bussipiletite hinnad eelpool mainitud liinidel algavad ka pärast avamiskampaania lõppu ühest eurost,“ jätkas Arumeel. „Soodsaimat bussitransporti pakume alati nendele klientidele, kes planeerivad oma reisi varakult ning ostavad pileti meie veebilehelt,“ toonitas Arumeel. Kõige kallim on bussipilet juhilt ostes.  

MEIE SÕBRAD