Simple Express asub teenindama Eesti pikimat bussiliini

17.05.2016

Alates 18. maist teenindab Eesti esimene odavbussifirma Simple Express 334-kilomeetri pikkust Tartu – Kuressaare bussiliini. Piletihinnad algavad ühest, võimaliku Suure väina ületuse korral parvlaevaga aga kolmest eurost. Soodushinnad kehtivad kõikidest vahepeatustest bussile tulekul.

Simple Express bussid väljuvad Tartust igapäevaselt kell 7:00 ning Kuressaarest kell 15:30. Olulisemad vahepeatused on Viljandis, Pärnus ning Orissaares, tegemist on kõige pikema regulaarbussiliiniga Eestis.

Tartu-Kuressaare liini teenindatakse 49-kohaliste reisibussidega, milles on tavapärasest laiem istmevahe, WC, tasuta Wi-Fi ning pistikud elektrooniliste seadmete laadimiseks,“ kommenteeris Simple Expressi kommertsvedude juht Ott Arumeel. „Usun, et meie bussides pakutavad mugavused tagavad kõikidele sõitjatele mõnusa reisi,“ sõnas Arumeel.

Uue liini lisandumise järel sõidab Simple Express Tartu, Viljandi ning Pärnu vahel neljal korral päevas. „Lisaks Saaremaale reisijatele sobib uus bussiliin hästi ka nendele Tartu- ning Viljandimaa elanikele, kes soovivad veeta pika suvepäeva Pärnus,“ jätkas Arumeel. „Pileti hind sõltub ostukohast ja nõudlusest, alates ühest ning võimaliku Suure väina ületuse korral parvlaevaga kolmest eurost. Kõige soodsamaid sõiduvõimalusi pakume klientidele, kes planeerivad oma reisi varakult ning ostavad pileti läbi meie veebilehe,“ täpsustas Arumeel.

Piletimüük järgmisel kuul väljuvatele Simple Expressi reisidele avatakse eelneva kuu esimesel kuupäeva ning juba avatud eelmüük kõikidele mais ning juunis toimuvatele väljumistele. Bussipilet on kõige kallim vahetult enne reisi algust bussijuhilt ostes.

MEIE SÕBRAD