Toetame-koostöö

Oleme on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning kuulume Eesti Maksumaksjate Liitu

Oleme sihiks võtnud olla sotsiaalselt mõtlev ettevõte ning pöörata tähelepanu nõrgematele sotsiaalsetele gruppidele ja spordi toetamisele.

Eesti Kergejõustikuliit

 

SEBE Tellimusreis on Eesti Kergejõustiku koostööpartner ja toetaja. Juulikuus 2011 aastal toimusid Tallinnas juunioride Euroopa Meistrivõistlused, mille ametlikuks transpordipartneriks oli SEBE tellimusreis.

 

 

Jüri Jaansoni Kahe silla jooks

Pärnu Kahe Silla Klubi poolt kolmikürituse jooksude arvestusse kuuluvad Rannametsa Luitejooks, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ning Kahe Staadioni jooks.  Lisaks kuulub Kahe Silla jooks 2012. aastast Baltimaade suurimasse, Eesti Linnajooksude, sarja, mis soodustab sporditurismi arengut ning laiendab osalejate geograafiat.(vt lähemalt)

 

 

 

Toetame Teeme Ära talgupäeva. Teeme Ära talgupäeva eesmärk on panustada eestlaste elukeskkonna ja kodanikuühiskonna arengusse, edendades kodanikes aktiivset hoiakut ning tugevdades kohalikke kogukondi. 

 

Eesti Suusatuur 2013

 

"Eesti Suusatuur 2013" on Eesti erinevates paikades nelja päeva jooksul vältav rahvusvaheline suusavõistlus. Võistlusest võtab osa suusatamise absoluutsesse tippu kuuluvaid sportlasi. Suusatuuri ametlikuks bussipartner on SEBE.

 

         

 

      Teeme koostööd ja toetame Eesti Otsib Superstaari 2015 aastal.

 

 

SEBE toetab Laste ja Noorte kriisiprorgammi. MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm tegeleb lähedase pereliikme kaostanud lastele ja nende peredele psühholoogilise toe pakkumisega.

   

 

 

 

      Toetame heategevuslikku kampaaniat Anname Au!, mille eesmärgiks on
      toetada Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedasi.

 

 

Koostöö küsimustes palume pöörduda aadressil info@sebe.ee

MEIE SÕBRAD